Contact

Yoni Vermeire

zakelijk leider

yoni@driesverhoeven.com

Roel Evenhuis

technisch coördinator

roel@driesverhoeven.com

Ash Bulayev

producer

ash@driesverhoeven.com

Bart van de Woestijne

artistiek assistent

bart@driesverhoeven.com

Feline Schoonhoven

zakelijk assistent

feline@driesverhoeven.com

Eva Theofanidis

assistent producer

production@ashbulayev.com

Sanne Sofie Grift

online communicatie medewerker

sanne@driesverhoeven.com

Hella Godee

dramaturg

Casper Wortman

artistiek onderzoeker

casper@driesverhoeven.com

Bestuur

Eve Hopkins (voorzitter)
Renée Jongejan (penningmeester)
Monique Steijns
Pieter Zeeman
Rieke Vos

Studio Dries Verhoeven

Statutaire naam: Stichting Room with a View
p/a Het Huis Utrecht
Boorstraat 107, 3513 SE Utrecht
T +31 (0)6 8339 2610
info@driesverhoeven.com

Lees hier het jaarverslag van 2019

Stichting Room with a View (Studio Dries Verhoeven) wordt structureel gesubsidieerd door het Fonds Podiumkunsten en de Gemeente Utrecht. Stichting Room with a View heeft de culturele ANBI-status.

meer informatie over de ANBI-status

Lees hier onze privacyverklaring.