Contact

Yoni Vermeire

zakelijk leider

yoni@driesverhoeven.com

Ash Bulayev

producer

ash@driesverhoeven.com

Lisanne Notermans

zakelijk assistent

lisanne@driesverhoeven.com

Roel Evenhuis

technisch coördinator

roel@driesverhoeven.com

Bart van de Woestijne

artistiek assistent

bart@driesverhoeven.com

Hella Godee

dramaturg

Casper Wortmann

artistiek onderzoeker

casper@driesverhoeven.com

Marjo Vaessen

coördinator communicatie en pr

marjo@driesverhoeven.com

Bestuur

Eve Hopkins (voorzitter)
Marc Meijer (penningmeester)
Monique Steijns
Pieter Zeeman
Rieke Vos

Studio Dries Verhoeven

Statutaire naam: Stichting Room with a View

p/a Vechtclub XL
Europalaan 2B
3526 KS Utrecht (NL)

T +31 (0)6 8339 2610
info@driesverhoeven.com


Jaarverslag en ANBI-status

Lees hier het jaarverslag van 2021

Stichting Room with a View (Studio Dries Verhoeven) wordt structureel gesubsidieerd door het Fonds Podiumkunsten en de Gemeente Utrecht. Stichting Room with a View heeft de culturele ANBI-status.
meer informatie over de ANBI-status

Lees hier onze privacyverklaring.