Contact

Lisanne Notermans (a.i.)

zakelijk leider

lisanne@driesverhoeven.com

Roel Evenhuis

technisch coördinator

roel@driesverhoeven.com

'N More - Ellen van Bunnik & Lise van den Hout

productie & zakelijke leiding (a.i.)

ellen@driesverhoeven.com

Esra Merkel

communicatievrouw

pr@driesverhoeven.com

Miguel A. Melgares

dramaturg

Bart van de Woestijne

artistiek assistent

bart@driesverhoeven.com

Casper Wortmann

artistiek onderzoeker

casper@driesverhoeven.com

Ash Bulayev

producer

ash@driesverhoeven.com

Bestuur

Eve Hopkins (voorzitter)
Marc Meijer (penningmeester)
Monique Steijns
Pieter Zeeman
Rieke Vos

Beloningsbeleid
Het bestuur ontvangt geen vergoeding of vacatiegelden.
Directie en medewerkers krijgen betaald volgens de CAO Toneel en dans.

Studio Dries Verhoeven

Statutaire naam: Stichting Room with a View

p/a Vechtclub XL
Europalaan 2B
3526 KS Utrecht (NL)

T +31 (0)6 8339 2610
info@driesverhoeven.com


Jaarverslag en ANBI-status

Lees hier het jaarverslag van 2022

Stichting Room with a View (Studio Dries Verhoeven) wordt structureel gesubsidieerd door het Fonds Podiumkunsten en de Gemeente Utrecht. Stichting Room with a View heeft de culturele ANBI-status.
meer informatie over de ANBI-status

Lees hier onze privacyverklaring.